Blokada zapłonu S2

Sensorowa blokada zapłonu S2

Array
Cena
Cena sprzedaży 45,00 zł

PRZEZNACZENIE:

Blokada zapłonu rozbrajana przyciskiem  z funkcją uzbrojenia  z opóźnieniem , trybem serwisowym , dwupunktowym rozbrajaniem oraz rozbrajaniem przed włączeniem zapłonu (wymagane w nowych samochodach) Blokada umożliwia odcięcie jednego z obwodów elektrycznych pojazdu w celu zabezpieczenia go przed kradzieżą , w przypadku dorobienia klucza lub wyłamania  stacyjki na sztos. Blokada przeznaczona jest do samochodów z silnikiem benzynowym i diesla .Dzięki wyposażeniu blokady w funkcję opóźnionego załączenia nie ma problemu z odpaleniem samochodu po przypadkowym zgaśnięciu silnika na skrzyżowaniu lub przejeździe kolejowym , co zwiększa bezpieczeństwo użytkownika pojazdu. Blokada uzbraja się dopiero po 30 sekundach od wyłączenia zapłonu . Jeżeli wyłączymy i włączymy zapłon na czas krótszy niż 30 sekund , możemy kontynuować jazdę bez rozbrajania blokady . Blokada cechuje się niezawodnością i jakością wykonania .

OPIS:

Działanie  urządzenia  : podczas postoju na parkingu dioda LED pulsuje , po wejściu do samochodu i przekręceniu kluczyka w stacyjce dioda LED zaczyna świecić światłem ciągłym. Aby uruchomić pojazd należy w tym położeniu stacyjki lub przed jej włączeniem nacisnąć przycisk rozbrajania  . Po tej operacji dioda LED gaśnie , możliwe jest uruchomienie silnika. Po wyłączeniu stacyjki można ponownie uruchomić pojazd w ciągu około 30 sekund , po upływie tego czasu blokada uzbraja się automatycznie dioda LED zaczyna pulsować. W celu uruchomienia pojazdu konieczne jest ponowne naciśnięcie przycisku rozbrajania. Jeżeli potrzebujesz jeszcze bardziej wyrafinowanej blokady to sprawdź opis blokady zapłonu GL .

UWAGA:

Jeżeli posiadasz nowy samochód , który sprawdza ciągłość przewodów instalacji elektrycznej , to ten typ blokady jest właśnie dla Ciebie . Blokada zapłonu S2 posiada funkcję rozbrajania bez włączania zapłonu co jest istotne w nowych samochodach , po prostu po włączeniu zapłonu blokada jest już rozbrojona i instalacja nie wyświetla błędów . Blokada zapłonu S2 posiada dodatkowo funkcję serwisową , w przypadku kiedy oddajemy pojazd do naprawy możemy blokadę uśpić i nie zdradzać sposobu rozbrajania , blokada S2 będzie pamiętała ten stan nawet po wyłączeniu zasilania . Blokadę zapłonu S2 można stosować do starszych i nowych samochodów  ze względu na jej uniwersalność .

Zawartość zestawu .

- elektroniczna centrala blokady zapłonu z wbudowanym japońskim przekaźnikiem

  odcięcia zapłonu firmy NAIS

- wiązka przewodów

- dioda LED zamontowana na przewodzie 

- przycisk rozbrajania z 1 metrowym przewodem

- instrukcja montażu

- karta gwarancyjna 

SPRAWDZONY PRODUKT - SZYBKA WYSYŁKA - GWARANCJA - POMOC TECHNICZNA

DOBRY ZAKUP

Jakość potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW

Dokonując u nas zamówienia masz pewność, że cena będzie niezmienna.

tel: 601 588 042

Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń. Bezpłatne doradztwo.

FAKTURA VAT

Na wszystkie transakcje u nas wystawiamy fakturę VAT.

Copyright © 2016 JAMAR