Blokada zapłonu S1

Blokada zapłonu S1 ze zwłoką na uzbrojenie

Array
Cena
Cena sprzedaży 35,00 zł

PRZEZNACZENIE

Blokada zapłonu rozbrajana przyciskiem  z funkcją uzbrojenia  z opóźnieniem . Blokada umożliwia odcięcie jednego z obwodów elektrycznych pojazdu w celu zabezpieczenia go przed kradzieżą , w przypadku dorobienia klucza lub wyłamania stacyjki na sztos. Blokada przeznaczona jest do samochodów z silnikiem benzynowym i diesla . Dzięki wyposażeniu blokady w funkcję opóźnionego załączenia nie ma problemu z odpaleniem samochodu po przypadkowym zgaśnięciu silnika na skrzyżowaniu lub przejeździe kolejowym , co zwiększa bezpieczeństwo użytkownika pojazdu . Blokada uzbraja się dopiero po 20 sekundach od wyłączenia zapłonu . Jeżeli wyłączymy i włączymy zapłon na czas krótszy niż 20 sekund , możemy kontynuować jazdę bez rozbrajania blokady . Blokada cechuje się niezawodnością i jakością wykonania .

 OPIS:

Działanie  urządzenia  : podczas postoju na parkingu dioda LED pulsuje , po wejściu do samochodu i przekręceniu kluczyka w stacyjce dioda LED zaczyna świecić światłem ciągłym.  Aby uruchomić pojazd należy w tym położeniu stacyjki nacisnąć przycisk wyłącznika.Po tej operacji dioda LED gaśnie , możliwe jest uruchomienie silnika. Po wyłączeniu stacyjki można ponownie uruchomić pojazd w ciągu około 20 sekund , po upływie tego czasu blokada uzbraja się automatycznie dioda LED zaczyna pulsować. W celu uruchomienia pojazdu konieczne jest ponowne naciśnięcie przycisku rozbrajania.

 UWAGA:

Jeżeli posiadasz nowy samochód , który sprawdza ciągłość przewodów instalacji elektrycznej , to poszukaj  blokadY zapłonu S2 lub GL . Blokada zapłonu S2 i GL posiada funkcję rozbrajania bez włączania zapłonu co jest istotne w nowych samochodach , po prostu po włączeniu zapłonu blokada jest już rozbrojona i instalacja nie wyświetla błędów . Blokada zapłonu S2 I GL posiada dodatkowo funkcję serwisową , w przypadku kiedy oddajemy pojazd do naprawy możemy blokadę uśpić i nie zdradzać sposobu rozbrajania , blokada S2 I GL będzie pamiętała ten stan nawet po wyłączeniu zasilania . 

 Zawartość zestawu .

- elektroniczna centrala blokady zapłonu z wbudowanym japońskim przekaźnikiem

  odcięcia zapłonu firmy NAIS

- wiązka przewodów

- dioda LED zamontowana na przewodzie 

- przycisk rozbrajania z 1 metrowym przewodem

- instrukcja montażu

- karta gwarancyjna 

 

 BLOKADA ZAPŁONU WYPRODUKOWANA CAŁKOWICIE W POLSCE

      KUPUJĄC NA TEJ AUKCJI WSPIERASZ POLSKIE FIRMY

SPRAWDZONY PRODUKT - SZYBKA WYSYŁKA - GWARANCJA - POMOC TECHNICZNA

DOBRY ZAKUP

Jakość potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW

Dokonując u nas zamówienia masz pewność, że cena będzie niezmienna.

tel: 601 588 042

Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń. Bezpłatne doradztwo.

FAKTURA VAT

Na wszystkie transakcje u nas wystawiamy fakturę VAT.

Copyright © 2016 JAMAR