BLOKADA ZAPŁONU G2 Z ALARMEM

Sensorowa blokada zapłonu G2 z funkcją alarmu

Array
Cena
Cena sprzedaży 99,00 zł

PRZEZNACZENIE:

Blokada zapłonu G2 rozbrajana przyciskiem  z funkcją uzbrojenia  z opóźnieniem , trybem serwisowym , alarmem , dwupunktowym rozbrajaniem oraz rozbrajaniem przed włączeniem zapłonu (wymagane w nowych samochodach) . Blokada umożliwia odcięcie jednego z obwodów elektrycznych pojazdu w celu zabezpieczenia go przed kradzieżą , w przypadku dorobienia klucza lub wyłamania stacyjki na sztos . Blokada przeznaczona jest do samochodów z silnikiem benzynowym i diesla .Dzięki wyposażeniu blokady w funkcję opóźnionego załączenia nie ma problemu z odpaleniem samochodu po przypadkowym zgaśnięciu silnika na skrzyżowaniu lub przejeździe kolejowym , co zwiększa bezpieczeństwo użytkownika pojazdu . Blokada uzbraja się dopiero po 30 sekundach od wyłączenia zapłonu . Jeżeli wyłączymy i włączymy zapłon na czas krótszy niż 30 sekund , możemy kontynuować jazdę bez rozbrajania blokady . Blokada cechuje się niezawodnością i jakością wykonania .

OPIS:

Działanie  urządzenia  : podczas postoju na parkingu blokada nie zdradza swojej obecności , po wejściu do samochodu i przekręceniu kluczyka w stacyjce brak możliwości odpalenia silnika. Aby uruchomić pojazd należy po włączeniu stacyjki lub przed jej włączeniem nacisnąć przycisk rozbrajania  . Po tej operacji usłyszymy dźwięk buzera potwierdzający rozbrojenie blokady , możliwe jest uruchomienie silnika.Po wyłączeniu stacyjki można ponownie uruchomić pojazd w ciągu około 30 sekund po upływie tego czasu blokada uzbraja się automatycznie buzer sygnalizuje dwu krotnym sygnałem uzbrojenie blokady. W celu uruchomienia pojazdu konieczne jest ponowne naciśnięcie przycisku rozbrajania. Blokada posiada funkcję serwisową , w przypadku oddania pojazdu do naprawy blokadę można uśpić aby nie zdradzać sposobu jej rozbrajania i miejsca ukrycia. Bardzo ważną funkcją blokady jest alarm , który przy próbie uruchomienia pojazdu przez osobę niepowołaną , zostaje wyzwolony po 10 sekundach od włączenia zapłonu . W komplecie z blokadą załączona jest bardzo głośna syrena piezo ceramiczna która po zamontowaniu w kabinie pojazdu zdecydowanie zwiększy skuteczność tego zabezpieczenia. Syrena zamontowana pod deską rozdzielczą będzie bardzo trudna do zniszczenia przez złodzieja oraz spowoduje dezorientację i odcięcie od sygnałów ze świata zewnętrznego , użycie sygnalizatora akustycznego zamiast diody led do sygnalizacji rozbrojenia spowoduje że blokada będzie bardzo trudna do zlokalizowania w pojeździe . Wyzwolony  alarm dodatkowo zwróci uwagę na pojazd i próbę jego kradzieży !!!  

 UWAGA:

Jeżeli posiadasz samochód nowej generacji , który sprawdza ciągłość przewodów instalacji elektrycznej , to ten typ blokady jest właśnie dla Ciebie . Blokada zapłonu G2 posiada funkcję rozbrajania bez włączania zapłonu co jest istotne w nowych samochodach , po prostu po włączeniu zapłonu blokada jest już rozbrojona i instalacja nie wyświetla błędów . Blokada zapłonu G2 posiada dodatkowo funkcję serwisową oraz alarmową , w przypadku kiedy oddajemy pojazd do naprawy możemy blokadę uśpić i nie zdradzać sposobu rozbrajania , blokada G2 będzie pamiętała ten stan nawet po wyłączeniu zasilania . Blokadę zapłonu G2 można stosować do starszych i nowych samochodów  ze względu na jej uniwersalność .

 Zawartość zestawu :

- elektroniczna centrala blokady zapłonu z wbudowanym japońskim przekaźnikiem

  odcięcia zapłonu firmy NAIS

- wiązka przewodów

- sygnalizator akustyczny - buzer zamontowany na przewodzie 

- przycisk rozbrajania z 1 metrowym przewodem

- dioda led zamontowana na przewodzie 

- syrena piezo ceramiczna

- instrukcja montażu

- karta gwarancyjna 

 

 BLOKADA ZAPŁONU WYPRODUKOWANA CAŁKOWICIE W POLSCE

      KUPUJĄC TEN PRODUKT WSPIERASZ POLSKIE FIRMY

SPRAWDZONY PRODUKT - SZYBKA WYSYŁKA - GWARANCJA - POMOC TECHNICZNA

DOBRY ZAKUP

Jakość potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW

Dokonując u nas zamówienia masz pewność, że cena będzie niezmienna.

tel: 601 588 042

Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń. Bezpłatne doradztwo.

FAKTURA VAT

Na wszystkie transakcje u nas wystawiamy fakturę VAT.

Copyright © 2016 JAMAR